Versenyeredmények

 

2023/24. tanév:

Komplex Természettudományos Kerületi Verseny

2. hely: Turjanica Kornélia, 6. hely: Dudás Előd

 

Társastánc Diákolimpia Országos Döntő (Lányformáció)

2. helyezés: Porkoláb Bao Ngoc Linda, Vo Tra My Mimi, Prokob Orsolya Csenge, Páll Noémi, Gáspár-Kasza Kata, Garas Gabriella, Garas Lili

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

6. évfolyam: 1. hely: Li Mingdao

 

Nyelv-Ész-Forgató verseny

Kerületi 3. hely: Porkoláb Bao Gnoc Linda, Hutter Karolina, Ágoston Csanád, Babinszki Csaba

 

Atlétika Diákolimpia: Mezei futóbajnokság

Kerületi 2. hely, Budapesti 4. hely, Országos 37. hely: Gáspár-Kasza Judit

 

Atlétika Diákolimpia: Többpróba

Budapesti döntő: 3. hely: Gáspár-Kasza Judit

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Országos döntő:

6. évfolyam: 2. hely: Li Mingdao

 

Pálmay Lóránt Matematikai Tehetségkutató Verseny

6. évfolyam: 1. hely: Li Mingdao

 

Polgár a helyi demokráciában kerületi verseny döntő

8. évfolyam: 1. hely
Csapattagok: Porkoláb Linda, Dudás Előd, Kovács Domonkos, Pál Zalán

7. évfolyam: 6. hely
Csapattagok: Hutter Karolina, Garas Lili, Ágoston Csanád és Galla-Orecchia Benjámin

A döntőbe jutást segítette még: Turjanica Kornélia, Garas Gabriella

A csapatok felkészítője: Nagy Gyöngyi

 

2021/22. tanév:

Bolyai Természettudományi Csapatverseny: Kelet-Pesti körzeti forduló

7. évfolyam: 2. hely
Csapattagok: Csurgó Keve, Varga Luca, Vatai Laura, Wang Tian Qi

7. évfolyam: 6. hely
Csapattagok: Bognár Bendegúz, Kocsis Gergő, Nagy Réka

A csapatok felkészítője: Reitli Cecília

 

Alapműveleti matematikai verseny

5. évfolyam: budapesti I. hely
Dudás Előd
Felkészítő tanár: Kovácsné Sényi Anikó

7. évfolyam: budapesti III. hely
Nguyen The Nghia
Felkészítő tanár: Kovácsné Sényi Anikó

 

Bolyai Természettudományos Csapatverseny: területi forduló

5. évfolyam: 6. hely
Csapattagok: Csurgó Álmos Torda, Dudás Előd, Kovács Domonkos, Porkoláb Bao Ngoc
Felkészítő tanárok: Domonkos Gabriella, Reitli Cecília

6. évfolyam: 6. hely
Csapattagok: Csurgó Koppány Keve, Varga Luca, Vatai Laura, Wang Tian Qi
Felkészítő tanár: Reitli Cecília

 

 

Bolyai Természettudományos csapatverseny

4. osztály: 7. hely: Dudás Előd, Kovács Domonkos, Csurgó Álmos Torda, Lajtos Benedek
felkészítő: Domonkos Gabriella

 

Hevesy György kerületi kémiaverseny

8. osztály: 1. hely: Bodnár-Palmero Stefani
7. osztály: 5. hely: Rácz Máté
8. osztály: 5. hely: Ulrich Zsuzsanna
7. osztály: 6. hely: Torpis Levente
felkészítő: Nagyné Horváth Emília

 

 

Kerületi német versmondó verseny

7. osztály: 1. hely: Tassonyi Gábor
6. osztály: 3. hely: Orbán Boróka
felkészítő: Szarvasné Szombati Éva

 

 

Országos Angol Tanulmányi Verseny

8. osztály: 1. hely: Bodnár-Palmero Stefani Regina
felkészítő: Bereczky Annamária

 

 

Diákok a tiszta Kőbányáért papírgyűjtési verseny: 1. hely
Köszönjük mindenkinek, aki hozzájárult ehhez a nagyszerű eredményhez

 

 

Diákolimpia 2019.06.08.

Dudás István - Prepuk Boglárka Réka: standard: 2. hely ; latin: 5. hely
Hadas Dániel - Yousef Nármin Leila: latin: 7. hely

 

 

Országos Hermann Ottó biológiaverseny

8. osztály: 1. hely: Dudás István
felkészítő: Tóth Géza

 

 

Országos Kaán Károly Természetismereti Verseny

5. osztály: 19. hely: Tóth Zoltán
felkészítő: Tóth Géza

 

 

Budapesti labdarúgó diákolimpia IV. korcsoport

1. hely: Rácz Bence, Gyöngyösi Aldó, Hajós Ádám, Nguyen Anh Tri, Kugyela Renátó, Mausalli Mohamed
felkészítő: Hullay Ernő

Polgár a helyi demokráciában döntő

8. osztály: 1. hely: Dudás István, Markos György, Prepuk Boglárka
felkészítő: dr. Dnyeprovszkijné Mohán Valéria

Mezei futás

Egyéni eredmények
I. korcsoport fiú: Dudás Előd 3. hely
III. korcsoport lány: Bucsák Villő 3.hely
IV. korcsoport fiú: Gyöngyösi Aldó 2. hely, Mikita Márk 4. hely
IV. korcsoport lány: Zelenka Tamara 3. hely

Csapat
III. korcsoport lány: Bucsák Villő, Hutter Nikoletta, Lengyel Fruzsina, Németh Nóra, Yousef Nármin 2. hely
IV. korcsoport lány: Zelenka Tamara, Dajka Dzsenifer, Lovász Anna, Győri Anna, Dudás Seron 5. hely
III. korcsoport fiú: Gyöngyösi Aldó, Mikita Márk, Orbán Imre, Rácz Bence, Wu Hao Wei 6. hely
felkészítő: Hullay Ernő

 

 

Tánc: 66 - Dancent Kupa

szóló táncok: Némeh Nóra Panna: samba, jive - 3.hely

duók:
Makkai Friderika - Borcsik Ilona 2 arany, 3 ezüstérem
Németh Nóra Panna - Lengyel Fruzsina 1.hely

páros:
Hadas Dániel - Lengyel Zsófia: standard 2. hely, latin 4. hely

lányformáció:
Lengyel Zsófia, Lengyel Fruzsina, Makkai Friderika, Németh Nóra Panna, Prepuk Boglárka, Vass cintia, Wang Tian Yu, Yousef Nármin 2. hely

 

 

30. Bem Kupa

Dudás István - Prepuk Boglárka: standard 2.hely
tánctanáruk: Nagy Gyöngyi, Prepuk László

 

 

Kőbányai Diákolimpia: atlétika összetett bajnokság

III. korcsoport lányok: 3. hely

csapat: Bucsák Villő, Gönczi Nagy Nikolett, Németh Nóra Panna, Fülöp Vu Ha, Hutter Nikoletta

egyéni eredmények:
6. osztály: 1. hely: Bucsák Villő (egyéni összetett)
6. osztály: 5. hely: Gönczi Nagy Nikolett (egyéni összetett)
6. osztály: 1. hely: Gyöngyösi Aldó (600 m futás)
6. osztály: 3. hely: Mikita Márk (600 m futás)


IV. korcsoport

7. osztály: 4. hely: Lovász Anna (800 m futás)
7. osztály: 4. hely: Győri Zsombor (kislabda hajítás)

Budapesti Diákolimpia atlétika többpróba

csapat: lányok III. korcsoport: 8. hely tanáruk: Hullay Ernő

Tudásvadász Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

1. hely: Barna Marcell, Reményi Viktor, Varga Luca, Vatai Laura, Pósa Diána, Bucsák Villő
4. hely: Kása Boglárka, Krajcz László, Petruska Dominik, Tassonyi Gábor
5. hely: Bakos Evelin, Bodnár Stefani, Yousef Nármin, Vida Véda
7. hely: Bartek Bence, László Sándor Dávid
8. hely: Le Vu Thanh
felkészítő tanáruk: Bereczky Annamária

 

 

Budapesti Kaán Károly természetismereti verseny

5. osztály: 2. hely: Tóth Zoltán
6. osztály: 4. hely: Dudás Ágoston
felkészítő: Tóth Géza

 

 

Budapesti Hermann Ottó biológia verseny

Dudás István: 2. hely
felkészítő: Tóth Géza

 

 

Kerületi matematika verseny 7-8 osztály

7. osztály: 3. hely: Győri Zsombor
7. osztály: 4. hely: Bodnár-Palmero Stefani
felkészítő: Kovácsné Sényi Anikó

8. osztály: 5. hely: Dudás István
8. osztály: 7. hely: Gajzágó József
felkészítő: Tóthné Szeles Éva

 

 

Orchidea Pangea matematika verseny

8. osztály: Gajzágó József - bejutott az országos fordulóba
felkészítő: Tóthné Szeles Éva

 

 

Matematika alapműveleti verseny

7. osztály: 1. hely: Xie Ling Zhen
felkészítő: Kovácsné Sényi Anikó

6. osztály: 3. hely: Le Vu Thanh
5. osztály: 6. hely: Nguyen The Nghia
8. osztály: 3. hely: Dudás István
felkészítő: Tóthné Szeles Éva

 

 

Kerületi versmondó verseny 1-2 osztály

2. osztály: Gáspár-Kasza Kata - ezüst minősítés
felkészítő: Benus Dorottya

 

 

Kerületi prózamondó verseny

5. osztály: 4. hely: Tóth Zoltán
8. osztály: 4. hely: Hadas Dániel
felkészítő: Vajda József

 

 

Kerületi diákolimpia foci III. és IV. korcsoport: ezüstérem
felkészítő: Hullay Ernő

 

 

Kerületi Kaán Károly természetismereti verseny

5. osztály: 1. hely: Tóth Zoltán
6. osztály: 2. hely: Bakos Evelin
6. osztály: 1. hely: Dudás Ágoston
felkészítő: Tóth Géza

 

 

Diákolimpia országos döntő
5. osztály: Orbán Boróka - 50 m-es gyorsúszás: V. hely ; 50 m-es hátúszás: IV. hely

 

 

Budapesti német nyelvű versmondó verseny

6. osztály: Le Vu Thanh - különdíj
felkészítő: Szarvasné Szombati Éva

 

 

Kerületi Kazinczy verseny

Tóth Zoltán, Gajzágó József: ezüst minősítés
felkészítő: Vajda József

 

 

Kerületi Hevesy György kémiaverseny

7. osztály: 6. hely: Bodnár-Palmero Stefani
7. osztály: 8. hely: Yousef Nármin Leila
8. osztály: 1. hely: Dudás István
8. osztály: 4. hely: Markos György
8. osztály: 6. hely: Prepuk Boglárka Réka
felkészítő: Nagyné Horváth Emília

 

 

Hermann Ottó biológia verseny kerületi forduló

8. osztály: 1. hely: Dudás István
felkészítő: Tóth Géza

 

 

OÁTV angol nyelv

7. osztály: 1. hely (kerületi): Bodnár-Palmero Stefani - továbbjut a fővárosi fordulóba
7. osztály: 3. hely (kerületi): Lugosi Diana
felkészítő: Bereczky Annamária

 

 

Kerületi német nyelvű versmondó

6. osztály: 1. hely: Le Vu Thanh
6. osztály: 2. hely: Dudás Ágoston
felkészítő: Szarvasné Szombati Éva

5. osztály: 3. hely: Orbán Boróka
felkészítő: Teknősné Csanádi Eszter

8. osztály: 1. hely: Dudás István
felkészítő: Szarvasné Szombati Éva

 

 

Kerületi Activity verseny

Német nyelv - 1. hely
csapattagok: Lengyel Fruzsina, Mikita Márk, Papp Klaudia, Lengyel Zsófia
felkészítő: Szarvasné Szombati Éva

 

 

29. Bem Kupa:

2. hely: Dudás István-Prepuk Boglárka Réka (standard, latin tánc)

 

 

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesíró verseny:

7. osztály: 2. hely: Bodnár-Palmero Stefani
felkészítő: Vajda József

 

 

Kerületi angol csapatverseny

7-8 osztály: 1. hely
csapattagok: Bodnár-Palmero Stefani, Lugosi Diána, Gajzágó józsef, Ohári Pál
felkészítő: Bereczky Annamária

 

 

Kerületi grundbirkózás

1. hely: Nagy Réka
5. hely: Sinka Patrik

 

 

Bolyai terület matematika csapatverseny

8. osztály: 2. hely: Dudás István, Gajzágó József
felkészítő: Tóthné Szeles Éva

 

 

 

 

Gratulálunk mindenkinek!