Zöld Dió Alapítvány

A Zöld Dió Alapítvány kuratóriuma a 2014/15-ös tanév 2. félévére beérkezett pályázatok közül Matyi László 7. osztályos tanuló kérelmét támogatta.Gratulálunk!

Pályázati lehetőség tanulmányi ösztöndíjra

A Zöld Dió Alapítvány tanulmányi ösztöndíjat hozott létre azon diákok számára, akik a Bem József Általános Iskola 7. vagy 8. osztályos tanulói, legalább jó (4,0) tanulmányi eredményük van , kiemelkedő közösségi munkát végeznek, részt vesznek tanulmányi versenyeken és szerényebb anyagi körülmények között élnek.

Pályázni egy félévre lehet a pályázati adatlap kitöltésével.

Egy félévre legfeljebb 2 tanuló nyerheti el az ösztöndíjat, melynek összege 25 000 Ft/fő.
A beérkező pályázatokról az alapítvány hét főből álló kuratóriuma dönt.
(a félév illetve a tanév végéig).
Pályázati adatlapot az osztályfőnököktől lehet kérni, és kitöltve nekik kell leadni a megjelölt időpontig.

A pályázat leadási határideje minden tanév szeptember vége és január vége.

Szarvasné Szombati Éva

a kuratórium elnöke

A Zöld Dió Alapítvány köszöni az Önök támogatását. Ebből a pénzből az idén projektorokat vásároltunk. Jövőre a 2. emelet felújítását tervezzük.
Kérjük, amennyiben módjukban áll, továbbra is támogassák alapítványunkat.

Ezt megtehetik adójuk 1 %-ával, valamint a számlaszámunkra történő befizetéssel.

Köszönjük.

Számlaszámunk:  11710002-20084747