Versenyeredmények 2018-20

Diákok a tiszta Kőbányáért papírgyűjtési verseny: 1. hely

Köszönjük mindenkinek, aki hozzájárult ehhez a nagyszerű eredményhez.

 

Diákolimpia 2019.06.08.

Dudás István - Prepuk Boglárka Réka: standard: 2. hely
                                                                     latin: 5. hely

Hadas Dániel - Yousef Nármin Leila: latin: 7. hely

 

Országos Hermann Ottó biológiaverseny

Dudás István 8.o. 1. hely
tanára: Tóth Géza

Országos Kaán Károly Természetismereti Verseny

Tóth Zoltán 5.o. 19. hely
tanára: Tóth Géza

 

Budapesti labdarúgó diákolimpia IV. korcsoport

1. hely

Rácz Bence, Gyöngyösi Aldó, Hajós Ádám, Nguyen Anh Tri, Kugyela Renátó, Mausalli Mohamed

tanáruk: Hullay Ernő

Polgár a helyi demokráciában döntő: 1. hely

Dudás István, Markos György, Prepuk Boglárka 8. o.

tanáruk: dr. Dnyeprovszkijné Mohán Valéria

Mezei futás

Egyéni eredmények
I. korcsoport fiú: Dudás Előd 3. hely

III. korcsoport lány: Bucsák Villő 3.hely

IV. korcsoport fiú: Gyöngyösi Aldó 2. hely, Mikita Márk 4. hely

IV. korcsoport lány: Zelenka Tamara 3. hely

Csapat

III. korcsoport lány: Bucsák Villő, Hutter Nikoletta, Lengyel Fruzsina, Németh Nóra,Yousef Nármin 2. hely

IV. korcsoport lány :Zelenka Tamara, Dajka Dzsenifer, Lovász Anna, Győri Anna, Dudás Seron 5. hely

III. korcsoport fiú: Gyöngyösi Aldó, Mikita Márk, Orbán Imre, Rácz Bence, Wu Hao Wei 6. hely

tanáruk: Hullay Ernő

Tánc: 66. Dancent Kupa

szóló táncok: Némeh Nóra Panna samba, jive 3.hely

duók

Makkai Friderika-Borcsik Ilona 2 arany, 3 ezüstérem

Németh Nóra Panna-Lengyel Fruzsina 1.hely

páros

Hadas Dániel-Lengyel Zsófia standard 2. hely, latin 4. hely

lányformáció

Lengyel Zsófia, Lengyel Fruzsina, Makkai Friderika, Németh Nóra Panna, Prepuk Boglárka, Vass cintia, Wang Tian Yu, Yousef Nármin 2. hely

30 . Bem Kupa

Dudás István-Prepuk Boglárka standard 2.hely

tánctanáruk: Nagy Gyöngyi, Prepuk László

 

Kőbányai Diákolimpia: atlétika összetett bajnokság

III. korcsoport lányok: 3. hely

csapat: Bucsák Villő, Gönczi Nagy Nikolett, Németh Nóra Panna, Fülöp Vu Ha 6.o. Hutter Nikoletta 7.o.

egyéni eredmények: Bucsák Villő 6.o. egyéni összetett: 1. hely

                                 Gönczi Nagy Nikolett 6.o. egyéni összetett 5. hely

                                 Gyöngyösi Aldó 6.o. 600 m futás: 1. hely

                                 Mikita Márk 6.o. 600 m futás 3. hely

IV. korcsoport

Lovász Anna 7.o. 800 m futás 4. hely
Győri Zsombor 7.o. kislabda hajítás: 4. hely

Budapesti Diákolimpia atlétika többpróba csapat: lányok III. korcsoport: 8. hely tanáruk: Hullay Ernő

Tudásvadász Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

1. hely: Barna Marcell, Reményi Viktor, Varga Luca, Vatai Laura 4.o. Pósa Diána 5.o. Bucsák Villő 6.o.

4. hely: Kása Boglárka 5.o., Krajcz László, Petruska Dominik, Tassonyi Gábor 6.o.

5. hely: Bakos Evelin 6.o., Bodnár Stefani, Yousef Nármin, Vida Véda 7.o.

7. hely: Bartek Bence, László Sándor Dávid 5.o.

8. hely: Le Vu Thanh 6.o.

felkészítő tanáruk: Bereczky Annamária

 

Budapesti Kaán Károly természetismereti verseny

Tóth Zoltán 5.o. 2. hely
Dudás Ágoston 6.o. 4. hely
felkészítő tanáruk: Tóth Géza

 

Budapesti Hermann Ottó biológia verseny

Dudás István 2. hely
felkészítő tanára: Tóth Géza

 

Kerületi matematika verseny 7-8.o.

Győri Zsombor 7.o. 3. hely
Bodnár-Palmero Stefani 7.o. 4. hely
felkészítő tanáruk: Kovácsné Sényi Anikó

Dudás István 8.o. 5. hely
Gajzágó József 8.o. 7. hely
felkészítő tanáruk: Tóthné Szeles Éva

 

Orchidea Pangea matematika verseny

Gajzágó József 8.o. bejutott az országos fordulóba
tanára: Tóthné Szeles Éva

 

Matematika alapműveleti verseny

Xie Ling Zhen 7.o. 1. hely
felkészítő tanára: Kovácsné Sényi Anikó

Le Vu Thanh 6.o. 3. hely
Nguyen The Nghia 5.o. 6. hely

Dudás István 8.o 3. hely
felkészítő tanáruk: Tóthné Szeles Éva

 

Kerületi versmondó verseny 1-2. o.

Gáspár-Kasza Kata 2.o. ezüst minősítés
tanítója: Benus Dorottya

 

Kerületi prózamondó verseny

Tóth Zoltán 5.o. 4. hely
Hadas Dániel 8.o. 4. hely
felkészítő tanáruk: Vajda József

 

Kerületi diákolimpia foci III. és IV. korcsoport: ezüstérem

felkészítő tanáruk: Hullay Ernő

 

Kerületi Kaán Károly természetismereti verseny

Tóth Zoltán 5.o. 1. hely
Bakos Evelin 6.o. 2. hely
Dudás Ágoston 6.o. 1. hely
felkészítő tanáruk: Tóth Géza

 

Diákolimpia országos döntő

Orbán Boróka 5.o. 50 m-s gyorsúszás V. hely
                             50 m-es hátúszás IV. hely

 

Budapesti német nyelvű versmondó verseny

Le Vu Thanh 6.o. különdíj
felkészítő tanára: Szarvasné Szombati Éva

 

Kerületi Kazinczy verseny

Tóth Zoltán 5.o., Gajzágó József 8.o. : ezüst minősítés
felkészítő tanáruk: Vajda József

 

Kerületi Hevesy György kémiaverseny

Bodnár-Palmero Stefani 7.o. 6. hely
Yousef Nármin Leila 7.o. 8. hely
Dudás István 8.o. 1. hely
Markos György 8.o. 4. hely
Prepuk Boglárka Réka 8.o. 6. hely
felkészítő tanáruk: Nagyné Horváth Emília

 

Hermann Ottó biológia verseny kerületi forduló

Dudás István 8.o. 1. hely
felkészítő tanára: Tóth Géza

 

OÁTV angol nyelv

Bodnár-Palmero Stefani 7.o. kerületi 1. hely, továbbjut a fővárosi fordulóba
Lugosi Diana 7.o. kerületi 3. hely
felkészítő tanáruk: Bereczky Annamária

 

Kerületi német nyelvű versmondó

Le Vu Thanh  6.o. 1. hely
Dudás Ágoston 6.o. 2. hely
tanáruk: Szarvasné Szombati Éva

Orbán Boróka 5.o. 3. hely
tanára: Teknősné Csanádi Eszter

Dudás István 8.o. 1. hely
tanára: Szarvasné Szombati Éva

 

Kerületi Activity verseny 

NÉMET NYELV: 1. HELY

csapattagok: 
Lengyel Fruzsina 5.o.
Mikita Márk 6.o.
Papp Klaudia 7.o.
Lengyel Zsófia 8.o.
felkészítő tanáruk: Szarvasné Szombati Éva

 

29. Bem Kupa:

STANDARD, LATIN TÁNC:  

Dudás István - Prepuk Boglárka Réka 2. hely

 

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesíró verseny: 

Bodnár-Palmero Stefani 7.o. 2. hely
tanára: Vajda József

 

Kerületi angol csapatverseny 

 7-8. osztály  1. hely
csapattagok: Bodnár-Palmero Stefani, Lugosi Diána 7.o.
                        Gajzágó józsef, Ohári Pál  8.o.
felkészítő tanáruk: Bereczky Annamária

 

Kerületi grundbirkózás

Nagy Réka 1. hely
Sinka Patrik 5. hely

 

Bolyai terület matematika csapatverseny:

2. hely Dudás István, Gajzágó József 8.o.
tanáruk: Tóthné Szeles Éva