Tanórán kívül

 

Szakkörök  

 

Ebben a tanévben a következő szakköri foglalkozások közül választhatnak tanulóink:

 

  • ÉNEKKAR  5-8. OSZTÁLY TÓTHNÉ SZELES ÉVA     SZERDA 14.00-14.45
  • FURULYA   SZAKKÖR  3-4. OSZTÁLY  TÓTHNÉ SZELES ÉVA   CSÜTÖRTÖK  14.00- 14.45
  • TEHETSÉGGONDOZÁS  6. OSZTÁLY  KOVÁCSNÉ  SÉNYI  ANIKÓ B HÉT CSÜTÖRTÖK 6-7. ÓRA
  • ANGOL SZAKKÖR 4-5. OSZTÁLY  NÉMETESEKNEK  BERECZKY ANNAMÁRIA   CSÜTÖRTÖK 14.00- 14.45
  • ANGOL FELKÉSZÍTŐ 8. OSZTÁLY  GARAI DÓRA   KEDD  14.00-14.45
  • MAGYAR FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ  8. OSZTÁLY  VAJDA JÓZSEF  CSÜTÖRTÖK  „A” HÉT: 13.00-14.30  „B” HÉT 14.00-15.30
  • MATEMATIKA SZAKKÖR 3-4. OSZTÁLY KOVÁCSNÉ  SÉNYI  ANIKÓ KEDD 13.00-13.45
  • MADARÁSZ  SZAKKÖR  4. OSZTÁLY  TÓTH GÉZA HÉTFŐ 7. ÓRA
  • MATEMATIKA SZAKKÖR  7. OSZTÁLY  KOVÁCSNÉ SÉNYI ANIKÓ CSÜTÖRTÖK    8. ÓRA, B HÉT 8-9. ÓRA

KORREPETÁLÁSOK

  • ANGOL  7. OSZTÁLY BERECZKY ANNAMÁRIA   SZERDA 14.00-14.45
  • MAGYAR   5-6. OSZTÁLY  VAJDA JÓZSEF  CSÜTÖRTÖK 15.15-16.00
  • FÖLDRAJZ, BIOLÓGIA 7. OSZTÁLY  TÓTH GÉZA  SZERDA 7. ÓRA
  • MATEMATIKA  KOVÁCSNÉ  SÉNYI  ANIKÓ  CSÜTÖRTÖK 7. ÓRA
  • TÖRTÉNELEM  8. OSZTÁLY  D. MOHÁN VALÉRIA  PÉNTEK 16.00-16.45

 

 
Bem DSE szakosztályai

 

 

 

  • asztalitenisz : Kovács Gábor

 

kedd: 17.00- 17.45csütörtök: 14.30- 15.15

 

 

  • kosárlabda : Frei Miklós

kedd, csütörtök: 16.00-17.00

 

 

  • foci: Hullay Ernő

hétfő: 15.15-16.00
csütörtök: 13.45-14.30

 

 

  • társastánc: Prepuk László
    • társastánc: csütörtök: 15.15-16.00
    • lányformáció: péntek: 14.30-15.15
  • TSE VERSENYTÁNC: Nagy Gyöngyi, Fehérvári Barbara

kedd: 15.15-16.00
péntek: 15.15-17.00

 

 

ZENEISKOLA

 

  • szolfézs: Kohon Mariann   hétfő: 13.15-17.00  csütörtök: 13.15-15.30
  • hegedű: Tóth Eszter  kedd: 13.30-19.00    csütörtök: 14.00-18.30
  • zongora: Tüzes Ágnes  kedd: 13.00-19.00  péntek: 13.00-19.30
  • fuvola: Makkos Kinga  hétfő:13.00-18.30    szerda: 13.00-17.30

 

gyermekvédelmi felelős: Dnyeprovszkijné Mohán Valéria                                       
                                                   
pszichológus: Teremi-Karsai Eszter

 

  •  hétfő: 9.00-15.00
  • csütörtök: 12.00-17.00

                       
logopédus: Nagy Judit

 

 

  • hétfő: 13.00-16.30
  • péntek: 11.00-

utazó gyógypedagógus: Székely Veronika
gyógytestnevelés: szerdánként

 

 

  • 14.30-16.00 Nyilasiné Brezovszky Andrea
  • 16.00- 17.30 Béresné Pintér Andrea