A 2014/2015-es tanév rendje

A tanév rendje

  • Első tanítási nap: 2018. szeptember 3.

  • Utolsó tanítási nap: 2019. június 14.
  • Tanítási napok száma : 181 nap / 36 hét /

Az első félév 2019. január 25-ig tart, a bizonyítványosztás ideje 2019. február 1.

Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. október 26. (péntek),
a szünet utáni első tanítási nap 2018. november 5. (hétfő)

Téli szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. december 21. (péntek),
a szünet utáni első tanítási nap 2019. január 3. (csütörtök)

Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. április 17.(szerda),

szünet utáni első tanítási nap 2019. április 24.(szerda)

Munkaszüneti napok :

  • 2018. október 23. (kedd) Nemzeti ünnep
  • 2019. március 15. (péntek) Nemzeti ünnep
  • 2019. május 1. (szerda) Nemzetközi ünnep - Halmajális
  • 2019. június 10. Pünkösdhétfő

Ledolgozandó munkanap:

  • 2018. október 13. (szombat) 2018.október 22. (hétfő) Pihenőnap
  • 2018. november 10.(szombat) 2018. november 2. (péntek) Pihenőnap
  • 2018. december 1.(szombat) 2018. december 24.(hétfő) Pihenőnap
  • 2018. december 15.(szombat) 2018. december 31.(hétfő) Pihenőnap

A tanítás nélküli munkanapok időpontjai

  • 2018 .szeptember 28. Szakmai nap

  • 2018. október 13. A diákönkormányzat napja: Mátyás király és a reneszánsz
  • 2018. november 15. Pályaorientációs nap
  • 2019. december 21. Szakmai nap
  • 2019. március 18. Szakmai nap
  • 2018. április 17. Szakmai nap


 

Jeles napok

  • 2018. szeptember 17-21. Diákok a tiszta Kőbányáért
  • 2018. október 1. A zene világnapja
  • 2018. október 5. Az állatok világnapja
  • 2018. november 9. vagy 10. Márton napi libaságok
  • 2018. december 15. Luca napi vásár
  • 2018. december 20. Kis karácsony,nagy karácsony,legnagyobbak karácsonya
  • 2019. január 22. A magyar kultúra napja
  • 2019. február 15. Farsang
  • 2019. március 6. és 7. Kőbányai Pedagógiai Napok
  • 2019. március 22. A víz világnapja
  • 2019. április 12. A költészet napja
  • 2019. április 24-27. A Föld napjai, Családi kirándulás
  • 2019. április 26. Városismereti nap
  • 2019. május 24. Tanulmányi kirándulás
  • 2019. június 12. Olimpia
  • 2019 tavasza Egy nap az iskoláért

Ünnepélyek, megemlékezések

  • 2018. augusztus 31. Tanévnyitó ünnepély
  • 2018. október 5. Az aradi vértanúk emléknapja
  • 2018. október 19. 1956. október 23-ra emlékezünk
  • 2019. március 14. Az 1848-as forradalom és szabadságharc ünnepe
  • 2019. június 7. A nemzeti összetartozás napja
  • 2019. június 14. Ballagás
  • 2019. június 20. Tanévzáró ünnepély

Szülői értekezletek, fogadóórák

  • szeptember 3-tól 7-ig Szülői értekezletek
  • szeptember 24. SZMK
  • november 5. Fogadóóra
  • november 8. osztályos pályaválasztási szülői értekezlet
  • december 3. Fogadóóra
  • február 4-től 8-ig Szülői értekezletek
  • február 11. SZMK
  • március 4. Fogadóóra
  • április 1. Fogadóóra
  • május 6-től 10-ig Szülői értekezletek (4-8.osztály)
  • május 6-tól 10-ig Fogadóóra (1-3.oszt

Nyílt napok

  • november 27. Alsó tagozatos nyílt nap
  • november 28. Felső tagozatos nyílt nap
  • december 9. Bem Kupa
  • február 15. Farsang
  • tavasz XXX. Bem Kupa
  • március 15. Tánciskolás verseny
  • május 23. Néptáncgála
  • ??? Balogh János verseny
  • ??? Társastánc vizsga

Házi tanulmányi versenyek

  • Számháború alsó tagozat Kovácsné Sényi Anikó
  • Szépen, helyesen másolok 2.-4. osztály Solymosiné Horváth Zsuzsanna
  • TörténÉSZek felső tagozat Nagy Gyöngyi, D. Mohán Valéria
  • Nyelvi játékok 3.és 4. osztály Terehné Makó Éva
  • Könyvmoly 5-8.osztály Nagy Gyöngyi, Vajda József
  • Angol nyelvi verseny 5-8.osztály Bereczky Annamária, Garai Dóra
  • Helyesíró 5-8.osztály Vajda József
  • Informatika 5-8.osztály Illés Erika
  • Kísérletezz! 7.8.osztály Terdik Endre
  • Magasugrás, Csillagfutás Hullay Ernő, Frei Miklós
  • Darts, Kosárlabda, Foci
  • Bólyai csapatverseny 3.4.osztály Domonkos Gabriella
  • Rajzverseny alsó tagozat Borcsikné Juhász Ilona
  • Bendegúz levelezőverseny 1.-8. osztály Nagy Gyöngyi
  • Országismereti verseny 3.-7. osztály Bereczky Annamária
  • Matematika csapatverseny 5.-8. osztály Kovácsné Sényi Anikó, Tóthné Szeles Éva
  • Természetismereti verseny 6. osztály Tóth Géza
  • Német nyelvi verseny 5-8. osztály Szarvasné Szombati Éva